info@sinergia.lt
+370 611 33 229

Apie mus

UAB Sinergia kuria ir įgyvendina kokybiškus ir ilgaamžius apšvietimo sprendimus verslo įmonėms ir valstybinėms institucijoms, bei organizacijoms. Bendrovė yra oficiali įrangos tiekėja, taip pat užsiima ir apšvietimo sistemų įrengimo paslaugomis. UAB Sinergia dirba su pažangiomis LED apšvietimo technologijomis ir sprendimais.

Bendrovės tikslas – tapti inovatyviausia ir efektyviausius apšvietimo sprendimus diegiančia įmone Lietuvoje, žinoma pramonės ir verslo srityje.

UAB Sinergia pagrindinis išskirtinumas yra ilgaamžiški LED apšvietimo projektai. Šiuolaikiniame versle įsitvirtinusi nuolatinio vartojimo kultūra – daugybė buityje naudojamų elementų yra gana trumpai veikiantys, todėl juos reikia nuolatos keisti, priežiūrai skirti daug laiko ir lėšų. UAB Sinergia sprendimų tikslas – pakeisti tokią situaciją, ir verslui pasiūlyti ilgaamžiškus, kokybiškus ir ekologiškus apšvietimo sprendimus, kurie veikia patikimai ir, svarbiausia, efektyviai. Energijos taupymas yra esminis LED produkcijos bruožas, todėl šis apšvietimo būdas šiuo metu itin sparčiai populiarėja. UAB Sinergia džiaugiasi galėdama prisidėti prie šios technologijos populiarinimo Lietuvoje ne skambiais žodžiais ir užsienio šalyse atliktų tyrimų skaičiais, o realiai atliktais darbais, realiai pasiektais rezultatais, kuriais jau dabar džiaugiasi mūsų klientai.

UAB Sinergia darbo principai yra paprasti – atvažiuojame, išsimatuojame, suskaičiuojame, įrengiame, o Klientui tik belieka skaičiuoti, kiek pinigų sutaupo mūsų įdiegti LED apšvietimo sprendimai. Taupome Jūsų brangų laiką, todėl visas apšvietimo įrengimo procedūras atliekame nuo pradžios iki pabaigos mes patys, kad nebereiktų papildomai rūpintis tam tikromis smulkmenomis, dėl kurių galutinis rezultatas gali būti ne visiškai toks, kokio tikimasi. Paslaugos kompleksiškumas – vienas iš didžiausių UAB Sinergia paslaugų privalumų. UAB Sinergia profesionalumas ir sugebėjimai kokybiškai parinkti ir sumontuoti apšvietimo sistemas jau dabar yra vertinami tokių klientų, kaip Prekybos centras Rimi, Krekenavos Agro, Opel, Chevrolet salonai ir kiti. Sinergia turi išskirtines teises tiekti ir prekiauti specialia LED apšvietimo įranga, kurią teigiamai įvertino pasaulinės korporacijos įvairiose šalyse.

Norėdami gauti išsamesnį mūsų produkcijos pristatymą, susisiekite su mumis ir pateiksime visą reikalingą informaciją.